2 EDYCJA KURSU ONLINE
DLA BLOGEREK I PASJOBIZNESMENEK

Przepis na logo 

SKOMPONUJ BOSKIE LOGO

DLA BLOGA LUB BIZNESU

BEZ UCZUCIA ZAGUBIENIA

W 33 DNI

BĄDŹ SOBĄ
BĄDŹ AUTENTYCZNA
DODAJ TWOJEJ MARCE BLASKU

nawet jeśli nie masz jeszcze pomysłu
nawet jeśli nie masz wyśmienitych zdolności graficznych
nawet jeśli Twoja nazwa jeszcze Ci się nie śniła

start 9 października 2017

PARTNERZY KURSU

 • Marzysz o logo przyciągającym jak magnes i spójnej grafice wyróżniającej Twój biznes lub miejsce w sieci?
 • Zmagasz się ze stworzeniem własnego logo, a ponieważ nie czujesz się specem od grafiki, podjęłabyś ten krok tylko mając pewność, że otrzymasz odpowiednie, profesjonalne wsparcie?
 • Twoja firma działa od lat, ale temat logo to wciąż abstrakcja, a czujesz, że nadszedł ten moment, by zaistnieć w mediach społecznościowych z wyrazistym wizerunkiem?
 • Za chwilę otwierasz swoją działalność w realu bądź w internecie i potrzebujesz mieć logo na teraz?
 • Masz już kilka wersji logo za sobą, ale ciągle coś Ci nie pasuje, męczysz się i powoli zaczynasz mieć dość całego tego zamieszania i przestajesz wierzyć w zadowalający rezultat?
 • Od lat nic nie zmieniałaś na swoim blogu, a masz wielką ochotę na zmianę grafiki, która będzie początkiem czegoś ekscytującego?

A może…

 • Sama projektujesz dla innych, ale tak się składa, że jesteś jak ten szewc, co bez butów chodzi, ale wiesz już, że Ty też potrzebujesz własnego znaku, który Cię wyróżni spośród rzeszy projektantów?
 • Jesteś artystyczną duszą, która lubi twórcze wyzwania i masz wielką ochotę zaprojektować sama swoje wyjątkowe logo i grafikę, ale nie masz pojęcia jak przejść przez cały proces projektowy bez potknięcia?

Twoje logo jest w zasięgu ręki, choć jeszcze nie odkryte!

GDYBYŚ TYLKO WIEDZIAŁA JAK SIĘ ZA TO WSZYSTKO ZABRAĆ…

JAKIE MASZ MOŻLIWOŚCI?

OK, GENERATORY LOGO SĄ ŚMIESZNIE TANIE I DAJĄ SZYBKI EFEKT

OK, WSPÓŁPRACA Z GRAFIKIEM ZAPOWIADA SIĘ OBIECUJĄCO

OK, KOLEŻANKA POLECIŁA CI GENIALNĄ PROJEKTANTKĘ, NIE MUSISZ SZUKAĆ I DECYDUJESZ SIĘ W CIEMNO OD RAZU…

 

… ALE CZY, SIĘGAJĄC PO WSPOMNIANE ROZWIĄZANIA, DOTKNIESZ TEJ CZĄSTKI SIEBIE I ŚWIADOMIE PODEJMIESZ NAJLEPSZE DLA CIEBIE KROKI W OPARCIU O TO KIM JESTEŚ?

 

>>> TWORZENIE LOGO TO CAŁY PROCES PROJEKTOWY, W KTÓRYM LEPIEJ POZNAJESZ SIEBIE, ZADAJESZ WIELE KLUCZOWYCH PYTAŃ, WYBIERASZ DZIAŁANIE WSPIERAJĄCE TWOJĄ MARKĘ, A FINALNIE WYCHODZISZ BOGATSZA O PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ I KONKRETNE UMIEJĘTNOŚCI. SMAKUJĄC EFEKTY!

 

 

TO PROCES, W KTÓRYM STAWIASZ NA AUTENTYCZNOŚĆ.

I NIE JESTEŚ NA TEJ DRODZE SAMA. WIESZ CO?

 

>>> NIE MUSISZ SZUKAĆ IDEALNEGO LOGO

>>> NIE MUSISZ WYBIERAĆ NAJSZYBSZYCH, CHOĆ CZĘSTO ROZCZAROWUJĄCYCH, ROZWIĄZAŃ

>>> NIE MUSISZ POLEGAĆ NA ZŁOTYCH RADACH ŻYCZLIWYCH ZNAJOMYCH, KTÓRE PRZYPRAWIAJĄ CIĘ TYLKO O BÓL GŁOWY

>>> NIE MUSISZ BYĆ SKAZANA NA NIEWIARĘ W SWÓJ TWÓRCZY POTENCJAŁ

 

MOŻESZ DOTKNĄĆ GŁĘBIEJ.

MOŻESZ STWORZYĆ AUTENTYCZNE LOGO. TWOJE LOGO

 

Słyszałaś już o rozczarowujących sytuacjach, które, niestety, mogą Cię spotkać w momencie, gdy tak bardzo zależy Ci na wymarzonym efekcie?

Logo z generatora niesie ryzyko porażki, bo dość szybko może okazać się, że inne osoby czy firmy pozyskały podobny lub nawet identyczny projekt, co nie wróży dobrze. Taka sytuacja oznacza zero unikalności i przeciągające się dyskusje o plagiacie. Nie warto się w to pakować.

Nie masz pojęcia czego oczekiwać po współpracy z grafikiem, nie wiesz czego wymagać i jaką umowę podpisać. Zastanawiasz się jakie pliki otrzymasz na koniec i jak to jest z przekazaniem praw autorskiech. Nie będzie happy endu, jeśli odpowiednio się nie przygotujesz.

Złote rady życzliwych przyjaciół potrafią nieźle namieszać w głowie. Wcale nie pomogą, a jeszcze wystrzelą Cię w kosmos. Nie masz wiedzy i kryteriów oceny? Jesteś na orbicie. Nie wiesz co dalej…

Masz naprawdę dobre chęci i brawa dla Ciebie, że bierzesz się sama za projekt, ale jak długo dasz radę bez wsparcia? Szkoda, bo tak łatwo wówczas stracić frajdę i motywację do dalszej pracy.

Zdajesz sobie sprawę, że może być inaczej?

A co powiesz na to,

– ŻE POCZĘSTUJEMY CIĘ PODWÓJNYM WSPARCIEM NA KAŻDYM ETAPIE TWORZENIA LOGO

– POPROWADZIMY CIĘ ZA RĘKĘ PRZEZ CAŁY PROCES PROJEKTOWY KROK PO KROKU

– ABYŚ NIE TYLKO DOBRAŁA NAJLEPSZE SKŁADNIKI PROJEKTU

– ALE TEŻ ODKRYŁA WYJĄTKOWY SMAK RADOŚCI TWORZENIA

– I BYŁA DUMNA, ŻE TWOJE LOGO WYGLĄDA JAK MARZENIE?

Wyobraź sobie szczęśliwą i usatysfakcjonowaną twórczynię swojego logo… To możesz być Ty!

 • Twoje logo skutecznie Cię wyróżnia i przyciąga klientów do Twojej marki lub czytelników do Twojego bloga 🙂
 • Twoje logo działa siłą autentyczności, bo jest cząstką Ciebie – zrodziło się z pytań o to kim jesteś i w czym jesteś dobra
 • Twoje logo jest jak mocny uścisk dłoni, po którym Twój klient lub czytelnik rozpoznaje Twoją siłę i osobowość, i ma ochotę na dalszy kontakt!
 • Twoje logo zapada w pamięć klientom oraz czytelnikom, stając się magicznym śladem, po którym zawsze Cię odnajdą i powrócą do Ciebie jak do domu…
 • Twoje logo pomaga Ci spójnie funkcjonować w innych obszarach działalności na kolejnych etapach rozwoju Twojego biznesu!

  Jak Ci się podoba taka wizja?

SUCCESS STORY 1 >>> DROGA MAŁGOSI

Oswoić miejsce. Pracownia sztuki w słonecznej Hiszpanii

MAŁGOSIA PLICHTA
uczestniczka 1 edycji
twórczyni SEDNA STUDIO

Małgosia mieszka w Hiszpanii, gdzie od kilku lat prowadzi zajęcia ze sztuki i ekspresji twórczej. Pracuje z dziećmi i dorosłymi. Świeżo odnowiona pracownia zachęciła ją do podjęcia kroków, by zaistnieć ze swoją działalnością na rynku w wyrazisty i mocny sposób. Uznała, że do tego potrzebuje dobrej nazwy i pięknego logo.

Wyobraziła sobie, że będzie to logo złożone ze znaku graficznego oraz liter. Najmocniej chciała zakomunikować poprzez znak wyjątkowość rozwoju osobistego i samopoznania, kreatywność i ekspresję indywidualną, ale także najważniejsze dla niej wartości – wolność, zaufanie, równowagę, dzielenie się wiedzą i relacje.

„Proces projektowy był bardzo osobisty. Myślę, że w tym tkwi tajemnica i siła dobrego projektu. Bardzo dużo przyjemności i satysfakcji sprawiły mi poszczególne etapy. Moodboard był taką rozgrzewką, a etap szkicowy okazał się być kluczowy i bardzo dużo wniósł do projektu (Bardzo do tego zachęcam! Nawet jeśli się nie umie rysować), Świetnie się na tym etapie bawiłam. Mam wrażenie, że udało mi się zawrzeć w logo to, co najważniejsze dla działalności, którą moje logo firmuje.”

Nie ma dwóch tak samo przebiegających procesów projektowych. Małgosia mocno wystartowała z projektami rysunkowymi i malarskimi, bawiąc się linią, kolorem i plamą. Wycinała i zestawiała kształty. Jej manualne poszukiwania niezwykle wzbogaciły potencjał projektowy.

Kosmos wyobraźni. Wzrost i rozwój. Tajemnica, kobiecość i moc. Konstelacje poszukiwań twórczych…

W końcu objawił się niezwykły, hipnotyzujący, lunarno-solarny znak SEDNA STUDIO!

„Kurs jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. Po pierwsze, naprawdę mam wspaniałe logo. Po drugie, mam poczucie, że mnóstwo się nauczyłam, że odbyło się to bez stresu i w bardzo dobrej wspierającej atmosferze. Myślę, że miałam sporą trudność z programami, a okazało się, że wystarczyło kilka wskazówek – można było ruszyć z miejsca i w swoim tempie pracować nad projektem.

Praca z prowadzącymi była bardzo udana. To była przyjemność, cały czas czułam, że mi towarzyszą. Zawsze gdy pojawiała się trudność, dostawałam pomoc i uwagę. Największą wartością był dobry kontakt z Justyną i Marcinem, którzy świetnie motywują do działania, oraz to, ile “przy okazji” się nauczyłam. Kontakt z innymi uczestniczkami kursu też był bardzo dobrym dodatkiem.

Jestem zachwycona tym kursem. Jest niepowtarzalny i nowatorski. Nie spotkałam się z taką ofertą na rynku. Bonusy były naprawdę dobrymi prezentami, przy tym podstawowa zawartość kursu jest naprawdę mocna. Dla mnie ważne było też to, że tak dużo udało się zdziałać na darmowych programach. Zupełnie się nie spodziewałam, że to będzie możliwe. Jeszcze jedna sprawa – zazwyczaj na tego typu kursach akcentuje się sprawy techniczne; według mnie bardzo wartościowe i wyjątkowe jest to, że autorzy kursu kładą nacisk na indywidualny proces twórczy. W efekcie z projektowego wyzwania, jakim jest stworzenie logo, robi się przyjemne doświadczenie.”

Małgosia Plichta

Sedna Studio

NA DRODZE DO TWOJEJ WIZJI Z PEWNOŚCIĄ PRZYDA CI SIĘ WSPARCIE!

– JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ JAK DOBRAĆ I POŁĄCZYĆ
WSZYSTKIE SKŁADNIKI NIEZBĘDNE DO STWORZENIA LOGO,
– POZNAĆ NAJWAŻNIEJSZE ZASADY PROJEKTOWANIA
– I PRZEJŚĆ Z WDZIĘKIEM PRZEZ PROCES PROJEKTOWY
BEZ MĘKI, FRUSTRACJI ORAZ POCZUCIA ZAGUBIENIA,

dołącz do kursu i odkryj frajdę projektowania!

TWOJE KORZYŚCI Z KURSU

 • dowiesz się jak zaprojektować logo, które da początek Twojej spójnej i wyrazistej identyfikacji wizualnej, a dzięki temu pomoże Ci ukazać silną markę
 • zaprojektujesz własne logo w nieco ponad 4 tygodnie pod kierunkiem dwójki artystów projektantów specjalizujących się w tworzeniu znaków dla biznesu, absolwentów Akademii Sztuk Pięknych
 • będziesz prowadzona krok po kroku przez cały proces projektowy i uzyskasz nasze podwójne wsparcie w grupie warsztatowej na Facebooku
 • poznasz tajniki procesu projektowego i przeżyjesz ekscytującą przygodę z projektowaniem, dzięki której nie będziesz się już czuła „początkująca w temacie”
 • zyskasz konkretną wiedzę w zakresie projektowania logo oraz przygotowania pliku do różnorodnych zastosowań, a nawet odczarujesz i oswoisz niezrozumiałe pojęcia branżowe
 • poznasz świetne, praktyczne narzędzia online, z których będziesz mogła korzystać intuicyjnie i bez nakładów finansowych przy kolejnych projektach, tworząc m.in. grafiki do mediów społecznościowych

KIM JESTEŚMY I DLACZEGO MOŻEMY CI POMÓC

Justyna Wencel

Artystka wizualna, autorka kreatywnych kursów online oraz stacjonarnych warsztatów artystycznych. Twórczyni Dzikiej Jabłoni Pracowni Kreatywnego Wyrażania i Latających Warsztatów Dzikich Kobiet. Spotyka się z kobietami w kręgach twórczych i doskonali autorską metodę pracy rozwojowej poprzez sztukę. Inspiruje do zmiany, odwagi i autentyczności. Pomaga utrzymać kreatywność w najwyższej formie i czerpać obficie z mocy twórczej w codziennym życiu. W teamie kreatywnym Studio Załoga projektującym dobre znaki dla biznesu tworzy strategie kreatywne oraz bawi się znaczeniami słów i symboli.

Marcin Chomicki

Artysta malarz, projektant, adiunkt na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od niemal 15 lat oddaje się z pasją tworzeniu dobrych logotypów. Praca w agencjach reklamowych nigdy nie zdołała odciągnąć go od sztuki, dała za to solidne podstawy budowania współpracy z klientami biznesowymi. Projektował dla dużych firm jak Cognor, oraz fundacji, stowarzyszeń, instytucji publicznych i małych biznesów. Współtwórca studia projektowego Załoga. Pomaga budować wizerunek, który się wyróżnia. Proces projektowy w jego towarzystwie zmienia się w ekscytującą przygodę.

JESZCZE WIĘCEJ KORZYŚCI DLA CIEBIE

 • będziesz mogła na bieżąco sprawdzać odbiór Twojego logo przez inne uczestniczki kursu, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu – tak jakbyś skorzystała z gratisowego badania rynkowego w ramach kursu bez wychodzenia z domu na rozmowy z potencjalnymi klientami, dzwonienia i szukania rozmówców
 • poczujesz się bardziej twórcza oraz niezależna, gdy odkryjesz frajdę i radość z samodzielnego projektowania
 • przejdziesz przez kurs na własnych, komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu, pracując z każdego zakątka świata – gdzie i kiedy chcesz, dając z siebie tyle ile sama zdecydujesz
 • skończysz z mozolnym zastanawianiem się co dalej i męką oczekiwania na boski pomysł, bo Twoja kreatywność wystrzeli na wyższy poziom, a my pomożemy Ci ją odpowiednio wykorzystać

SUCCESS STORY 2 >>> DROGA KATARZYNY

Społeczność. Zachwycająca energia cyfrowych dziewczyn

KATARZYNA ŻBIKOWSKA
uczestniczka 1 edycji
twórczyni #DIGITALGIRLS

Kaśka pomaga kobietom zamieniać wiedzę i talenty na produkty on-line. Dołączyła do kursu, bo tuż przed wakacjami uruchomiła nowy, obiecujący projekt oraz grupę na FB #DigitalGirls, dla których chciała stworzyć identyfikację wizualną. Z perspektywy kilku miesięcy można powiedzieć, że wystartowała jak rakieta w kosmos – projekt Kasi przyciąga kolejne cyfrowe dziewczyny, a jej tętniąca życiem grupa, inna niż wszystkie Facebookowe plemiona, jest już znana z merytorycznej wiedzy, atmosfery wzajemnego wsparcia i zachwycających wyzwań w gwiezdnym blasku! 

Każdy proces projektowy jest wyjątkowy. Rzadko jest jest jak strzała zmierzająca w prostej linii do celu. Częściej przypomina wijącą się górską ścieżkę z prześwitami na piękne widoki. Proces twórczy Kaśki miał w sobie coś z uważnej wędrówki i ekscytującego biegu zarazem. Finał to była petarda w rozbłysku.

„Gdybym miała wybrać najważniejszy dla mnie etap pracy, to byłby to moodboard. To tutaj poczułam jaką opowieść chcę przekazać w moim logo.”

Katarzyna przeszła do freestylowej pracy z ołówkiem. Już w pierwszych szkicach eksperymentowała z fontem i od początku wiedziała, że w logo chce mieć znczek hashtaga. Na jej liście wartości najwyższe miejsce zajęły: kobiecość, współdziałanie, relacje, magia, transformacja, innowacje, design, internet i edukacja.

Kurs PRZEPIS NA LOGO zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Nie spodziewałam się, że naprawdę własnymi siłami stworzę profesjonalne logo dla mojego projektu w tym czasie, a tymczasem miałam gotowy materiał już po 2 tygodniach! I od razu mogłam go używać.

Genialnie współpracowało mi się z prowadzącymi! Uczestniczyłam w wielu różnych kursach w sieci, ale ten był wyjątkowy, bo: 1) prowadzących była dwójka i reprezentowali zupełnie inne, ale komplementarne umiejętności – świetnie się uzupełniali, 2) byli cały czas obecni przy kursantkach, 3) czułam wręcz ich ochotę wsparcia nas w procesach twórczych, co owocowało tym, że nie bałam się pytać.

Kurs zaczęłam polecać już od pierwszego tygodnia. Dlatego, że jest świetnym placem manewrowym dla każdej twórczej osoby, która ma zbyt dużo pomysłów, aby przygotować krótki i esencjonalny brief dla “obcego grafika/projektanta”, a zarazem chciałaby wziąć ten projekt w swoje ręce, a nie potrafi (nie zna narzędzi, albo nie wierzy w swoje umiejętności). Kochani, raz jeszcze Wam dziękuję za ten wspólny czas i Waszą energię. 

Zyskałam dużo więcej niż logo. Uwierzyłam, że potrafię to zrobić.”

Katarzyna Żbikowska

#DigitalGirls

MENU, CZYLI PROGRAM KURSU

MODUŁ 1
PRZYSTAWKA

TABLICA INSPIRACJI

 • moodboard, czyli tablica inspiracji
 • rodzaje logo
 • pogłębiony profil Twojego logo
 • styl marki
 • sprytna lista narzędzi #1
 • live w grupie FB #1

MODUŁ 2
PIERWSZE DANIE

SZKICOWANIE LOGO

 • pierwsze szkice logo
 • podstawowe zasady projektowania w oparciu o fonty
 • rodzaje fontów i dobór fontów
 • sprytna lista narzędzi #2
 • live w grupie FB #2

MODUŁ 3
DANIE GŁÓWNE

KOLOR I KOMPOZYCJA

 • dalszy etap szkiców
 • dopracowanie palety barw marki
 • dobór koloru do logo
 • zasady kompozycji elementów graficznych i tekstu
 • sprytna lista narzędzi #3
 • live w grupie FB #3

MODUŁ 4
APERITIF

LOGO W WEKTORACH

 • przeniesienie projektu do programu graficznego
 • zamiana tekstu i znaku na wektory
 • przygotowanie plików produkcyjnych logo do dalszych działań
 • sprytna lista narzędzi #4
 • live w grupie FB #4

Co jeszcze?

 

–> KURS TRWA 33 DNI – STARTUJEMY 9 PAŹDZIERNIKA I KOŃCZYMY 10 LISTOPADA

–> UZYSKUJESZ DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY WARSZTATOWEJ NA FACEBOOKU

–> OTRZYMUJESZ ROCZNY DOSTĘP DO PLATFORMY KURSOWEJ Z MATERIAŁAMI, NA KTÓREJ TWORZYSZ INDYWIDUALNE KONTO Z HASŁEM

–> UZYSKUJESZ DOSTĘP DO 4 MODUŁÓW UWALNIANYCH CO TYDZIEŃ W KAŻDY PONIEDZIAŁEK

–> 5-TY, OSTATNI “WOLNY” MODUŁ JEST DODATKOWYM CZASEM DLA CIEBIE, BEZ NOWYCH MATERIAŁÓW, KTÓRY MOŻESZ SPOŻYTKOWAĆ WEDŁUG INDYWIDUALNYCH POTRZEB – NADGONIĆ ZADANIA CZY SFINALIZOWAĆ PROCES PROJEKTOWY

–> W RAMACH KAŻDEGO Z 4 MODUŁÓW OTRZYMUJESZ LEKCJE W FORMIE NAGRAŃ WIDEO

–> MATERIAŁY W FORMIE AUDIO ORAZ ZESZYTY ĆWICZEŃ W PDF I 4 SPRYTNE LISTY NARZĘDZI POBIERASZ NA DYSK I MASZ JE NA ZAWSZE

–> OTRZYMUJESZ 1 X 40-MIN. KONSULTACJĘ ONLINE 1:1 DO WYKORZYSTANIA W DOWOLNYM MOMENCIE KURSU

–> PRZEZ CAŁY CZAS TRWANIA KURSU MASZ NASZE (PODWÓJNE) WSPARCIE W GRUPIE FB

–> SPOTYKAMY SIĘ NA 4 MERYTORYCZNYCH LIVE’ACH, RAZ W TYGODNIU, W TYM JEDEN Z NICH BĘDZIE MINI-WARSZTATEM, KTÓRY MA NA CELU JESZCZE LEPIEJ DAĆ CI POCZUĆ CHARAKTERYSTYKĘ PROCESU PROJEKTOWEGO

JAKIE BONUSY PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE

Bonus 1

MAŁA KSIĘGA ZNAKU, czyli praktyczny zestaw zasad oraz wskazówek na temat stosowania gotowego logo, dzięki któremu unikniesz wpadek i pułapek umieszczania Twojego znaku w niewłaściwych proporcjach, kolorach i kontekstach! Przydatne za każdym razem, gdy zechcesz umieścić swoje logo na plakacie, banerze, grafice na Facebooku.

Bonus 2

DODATKOWA 40-MIN. KONSULTACJA 1:1 ONLINE, która doda Ci skrzydeł. Łącznie z konsultacją podstawową zawartą w programie kursu, masz do wykorzystania 2 x 40-min. rozmowy! My rekomendujemy realizację rozmów na starcie (pogłębiony profil Twoich potrzeb) i na końcu kursu (zestaw przyjaznych wytycznych co dalej robić w oparciu o gotowe logo), ale Ty wykorzystaj je wg własnych potrzeb!

SUCCESS STORY 3 >>> DROGA IZY

Cząstka siebie. Logo jako początek nowego

IZA DRYJAŃSKA
uczestniczka 1 edycji
twórczyni STUDIO AFFARTI

Iza stworzyła własne studio projektowe Affarti, w którym pracuje nad projektami materiałów promocyjnych, plakatów, katalogów, banerów, wizytówek i stron internetowych. 80% czasu zawodowego poświęcała na skład i przygotowanie publikacji do druku, a tylko 20% na grafikę użytkową. Postanowiła zmienić te proporcje, skupiając się bardziej na twórczym, osobistym pierwiastku w swojej pracy. Boskie logo miało być jej talizmanem na drogę, początkiem czegoś nowego.

„Na kurs Justyny i Marcina trafiłam przypadkiem. Od „pierwszego przeczytania” wiedziałam, że chcę spróbować. I to była dobra decyzja. Kurs rozpoczęłam, nie mając konkretnej wizji swojego znaku; wiedziałam, że chcę typografii, literek, ale nie miałam w głowie konkretnego wyobrażenia. 

W efekcie 4-tygodniowej przygody powstał bardzo fajny znak. Niepowtarzalny. I mój. Choć mój proces projektowy nie był łatwy, było kilka zakrętów i chwil zwątpienia – udało się. Mam własne logo ;-)”

Proces projektowy Izy był niesamowity, bardzo świadomy, pełen dogłębnych poszukiwań i eksperymentów z tekstem. Litery od początku stanowiły trzon projektu. Po drodze trafiła się inspiracja poezją wizualną… i pojawił się świetny efekt końcowy – osobisty znak, którego ślad jest właściwie obecny już w pierwszych zabawach z moodboardem. Iza stworzyła logo w minimalistycznym stylu, z nutą ulubionego turkusu, które komunikuje zarazem twórczy chaos i porządek, czyli gotowy pomysł. Z takim znakiem Iza przedstawia się swoim odbiorcom jako kreatywna projektantka, która pomaga zmaterializować ich wizje!

„Justyna i Marcin świetnie prowadzili, podpowiadali, motywowali, podsuwali inspiracje – intuicyjnie odczytując moje pomysły, których ja sama jeszcze nie widziałam. To cudowne, ciepłe i pełne energii osoby. Profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie. Oboje świetnie się uzupełniają, tworząc zgrany duet. Ich wsparcie, wskazówki, spostrzeżenia i komentarze były nieocenione podczas całego procesu twórczego. Przez te cztery tygodnie czułam, że nie jestem sama ze swoją pracą. Dziewczyny z grupy warsztatowej na Facebooku także wspierały cudownie swoją dobrą energią. 

Zdecydowanie polecam ten kurs wszystkim, którzy rozwijają własne biznesy i potrzebują identyfikacji wizualnej. To my sami wiemy co nam w duszy gra, a wiedza i umiejętności zdobyte podczas kursu pozwalają zwizualizować nasze własne pomysły. Prowadzący + fajnie, przemyślane materiały + możliwość dopytania o każdy nurtujący problem + cudowna opieka na każdym etapie pracy – oto idealny PRZEPIS NA LOGO :)”

Iza Dryjańska

Studio Affarti

TWOJA INWESTYCJA

PAKIET STANDARD

389
 • 4 moduły kursu z lekcjami w formie nagrań wideo i audio oraz zeszytami ćwiczeń w pdf
 •  stały dostęp do zamkniętej grupy warsztatowej na Facebooku wyłącznie dla uczestniczek kursu
 • stałe podwójne wsparcie w grupie warsztatowej w trakcie trwania kursu
 • dostęp do zamkniętej hasłem platformy kursowej z materiałami
 • bez 2 wskazówek mailowych w temacie projektowania logo do wykorzystania w trakcie trwania kursu
 • bez profesjonalnego ustawienia kompozycji – znaku i typografii / po stronie projektantów
 • bez 1 telefonu do przyjaciela >>> przełożenie gotowego projektu logo na wektory (do formatu svg) / po stronie projektantów
 • bez przygotowania kompletu plików gotowego logo i wersji kolorowej i czarno-białej do internetu i druku / po stronie projektantów
 • bez wykonania projektu jednostronnej wizytówki w pdf do druku / po stronie projektantów
 • bez 3 mailowych wskazówek projektantów do wykorzystania do tygodnia po zakończeniu kursu w temacie tworzenia grafik do mediów społecznościowych w oparciu o gotowe logo
KUPUJĘ

PAKIET PREMIUM

597
 • 4 moduły kursu z lekcjami w formie nagrań wideo i audio oraz zeszytami ćwiczeń w pdf
 •  stały dostęp do zamkniętej grupy warsztatowej na Facebooku wyłącznie dla uczestniczek kursu
 • stałe podwójne wsparcie w grupie warsztatowej w trakcie trwania kursu
 • dostęp do zamkniętej hasłem platformy kursowej z materiałami
 • 2 wskazówki mailowe w temacie projektowania logo do wykorzystania w trakcie trwania kursu
 • bez profesjonalnego ustawienia kompozycji – znaku i typografii / po stronie projektantów
 • 1 telefon do przyjaciela >>> przełożenie gotowego projektu logo na wektory (do formatu svg) / po stronie projektantów
 • bez przygotowania kompletu plików gotowego logo i wersji kolorowej i czarno-białej do internetu i druku / po stronie projektantów
 • bez wykonania projektu jednostronnej wizytówki w pdf do druku / po stronie projektantów
 • bez 3 mailowych wskazówek projektantów do wykorzystania do tygodnia po zakończeniu kursu w temacie tworzenia grafik do mediów społecznościowych w oparciu o gotowe logo
KUPUJĘ

PAKIET VIP

859
 • 4 moduły kursu z lekcjami w formie nagrań wideo i audio oraz zeszytami ćwiczeń w pdf
 •  stały dostęp do zamkniętej grupy warsztatowej na Facebooku wyłącznie dla uczestniczek kursu
 • stałe podwójne wsparcie w grupie warsztatowej w trakcie trwania kursu
 • dostęp do zamkniętej hasłem platformy kursowej z materiałami
 • dodatkowe wsparcie mailowe w trakcie trwania kursu
 •  profesjonalne ustawienie kompozycji – znaku i typografii / po stronie projektantów
 • 1 telefon do przyjaciela >>> przełożenie gotowego projektu logo na wektory (do formatu svg) / po stronie projektantów
 • przygotowanie kompletu plików gotowego logo i wersji kolorowej i czarno-białej do internetu i druku / po stronie projektantów
 • wykonanie projektu jednostronnej wizytówki w pdf do druku / po stronie projektantów
 • 3 mailowe wskazówki projektantów do wykorzystania do tygodnia po zakończeniu kursu w temacie tworzenia grafik do mediów społecznościowych w oparciu o gotowe logo
KUPUJĘ

CO TY NA TO, ŻE MAMY JESZCZE WIĘCEJ BONUSÓW?

Bonus 3

Praktyczny tutorial ZMYŚLNA WIZYTÓWKA. JAK WYKONAĆ SWÓJ PIERWSZY PROJEKT W PROGRAMIE GRAFICZNYM INKSCAPE W OPARCIU O LOGO pozwoli Ci sprawnie zaprojektować jednostronną wizytówkę w pliku pdf gotowym do druku zaraz po ukończeniu logo!

Bonus 4

SPRYTNY SŁOWNICZEK, czyli praktyczny zestaw odczarowanych tajnych pojęć branżowych, które już więcej nie będą przyprawiać Cię o ból głowy, a nasz lekki pdf pozwoli Ci oswoić ważne hasła z dziedziny projektowania i DTP, czyli przygotowania do druku!

Bonus 5

E-book DOBRE GRAFIKI, KTÓRE ROZMAWIAJĄ Z KLIENTEM, czyli pdf napakowany wskazówkami w temacie projektowania grafik do mediów społecznościowych, dzięki którym zadbasz o czytelny komunikat wizualny i stworzysz ładne grafiki ze skutecznym przekazem, który trafia do ludzi!

CO MÓWIĄ INNI O WSPÓŁPRACY Z NAMI

Od dłuższego czasu próbuję uwolnić artystkę, która we mnie drzemie i daje o sobie znać, i pragnie uwolnienia. Jak tylko zobaczyłam, że Justyna robi kreatywne wyzwanie, wiedziałam, że muszę w nim uczestniczyć. Znam Justynę z projektów blogowych, od dawna śledzę jej blog Dzika Jabłoń i byłam pewna, że jeśli Ona robi coś o twórczości dla kobiet, to na pewno będzie to coś niezwykłego i mega wartościowego.

I jest. Wyzwanie TWÓRCZA STRONA MOCY to niesamowity proces przypatrywania się sobie, swoim pragnieniom, obawom i potrzebom. To czas mierzenia się z własnymi lękami, wewnętrznym krytykiem i ukrytymi przekonaniami, które wpływają na nasze bycie. Jednocześnie jest to podróż do źródeł własnej kobiecości, intuicji i mocy, która tkwi w każdej z nas. Cudowna jest możliwość dzielenia się swoimi odkryciami i odczuciami na grupie. Justyna tam zawsze jest i czuwa. Czyta uważnie każdą wypowiedź i daje empatyczne i motywujące wsparcie. Wiem i czuję, że jest w tym procesie razem ze mną.

Ja jestem jeszcze w drodze, proces trwa, bywa trudny, ale wiem, że warto. W końcu dotrę do mojej twórczej mocy i ją uwolnię, i już nic nie będzie takie jak kiedyś. A to wszystko dzięki Justynie i TWÓRCZEJ STRONIE MOCY. Gorąco polecam.

Agnieszka Dukat-Pokrywa

Współpraca z Marcinem w zakresie przygotowania projektu logo przebiegła bez zakłóceń i zgodnie z ustalonym wspólnie harmonogramem. Marcin jest kreatywny, a jego pomysły są łatwe w odbiorze i czytelne dla odbiorcy. Profesjonalista – zna się na tym co robi i na bieżąco reaguje na uwagi. Jeżeli będę realizował kolejny projekt, z chęcią podejmę ponownie współpracę.

Wojciech Mazurek

Te 17 dni były dla mnie niesamowitym odkrywaniem siebie. Ile piękna i mocy pojawiło się na łamach grupy warsztatowej TWÓRCZA STRONA MOCY! I nawet podczas tych trudniejszych zadań, które wprawiały mnie w smutek, odnajdowałam siłę, żeby to pokonać dzięki uczestniczkom grupy, tym wszystkim cudownym rzeczom, które tworzą i samym ich postom! Niezmiernie cieszę się, że mogłam je poznać. Cudownie byłoby się spotkać w takim gronie! 

W odniesieniu do ostatniego zadania, już kiedyś pisałam list do siebie, wtedy okazało się ile jest we mnie smutku, żalu i gniewu. Moja mała Basia w ogóle nie chciała ze mną rozmawiać. Teraz było zupełnie inaczej. Mam dużo większy kontakt ze sobą, pozwalam sobie na przepływ emocji, pozwalam sobie na smutek i płacz. Nie tłumię tego w sobie. Czuję siebie!!! Jeszcze nie w pełni, ale jest duży postęp!

Słowa nie potrafią opisać tego jak bardzo cieszę się, że wzięłam udział w tym wyzwaniu! Justyna jest cudowną, niesamowitą i pełną genialnej energii kobietą! Na nowo odkryłam siebie, a nawet na nowo zaczęłam rysować 😉

Barbara Adamiak

Marcin Chomicki opracował logo oraz identyfikację wizualną dla naszego stowarzyszenia, dzięki czemu jesteśmy łatwo i przyjaźnie rozpoznawalni. Aktualnie pracuje nad moim prywatnym projektem dla firmy realizującej usługi prawnicze. Jestem pod wielkim wrażeniem tempa pracy Marcina i jego kreatywności. Katarzyna Rubel

Być pod twórczym patronatem Justyny to czysta przyjemność 🙂 Zadania, które przygotowała dla nas w ramach wyzwania TWÓRCZA STRONA MOCY były zróżnicowane i świetnie zbilansowane: takie, które dotykały duszy przeplatały się z chwilami relaksu i uspokojenia. A często i te, które kazały zaglądać wgłąb siebie, relaksowały i uspokajały. Wyjaśniały. Zmuszały do zastanowienia się. Dawały odpowiedzi. Motywowały do działania. I były doskonałą zabawą. A do tego wszystkiego czułam się tak cudownie zaopiekowana przez Justynę, jakby ktoś złapał mnie za rękę i poprowadził mnie do środka mnie samej, doceniając każdy mój krok po drodze. Emilia Blaszta

NASZE ZNAKI DLA FIRM, FUNDACJI,
INSTYTUCJI PUBLICZNYCH I MAŁYCH BIZNESÓW

MASZ JESZCZE PYTANIA?

CZYM SIĘ CHARAKTERYZUJE PAKIET STANDARD?

Pakiet STANDARD zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przy naszym stałym, podwójnym wsparciu w grupie warsztatowej na Facebooku przejść przez wszystkie etapy procesu projektowego. Aktywność projektowa leży po Twojej stronie, a my Cię wspieramy na każdym kroku, udzielając wskazówek odnośnie korzystania z narzędzi oraz w innych kwestiach technicznych i projektowych.

To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią samodzielną pracę, chętnie zdobędą nowe umiejętności i chcą mieć wszystko w swoich rękach.

CO OTRZYMUJĘ W PAKIECIE PREMIUM?

Pakiet PREMIUM zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przy naszym stałym, podwójnym wsparciu w grupie warsztatowej na Facebooku zaprojektować logo. Aktywność projektowa leży po Twojej stronie, a my Cię wspieramy na każdym kroku, udzielając wskazówek odnośnie korzystania z różnych przydatnych narzędzi. Co więcej? Masz dodatkowe mailowe wsparcie i nie musisz w ogóle zajmować się wektorami.

To idealne rozwiązanie dla osób, które gotowe są przejść przez proces projektowy, ale najbardziej są zafascynowane etapem tworzenia, natomiast niekoniecznie chcą się zagłębiać w sprawy techniczne. Jeśli nie chcesz samodzielnie przenosić Twojego gotowego projektu logo do pliku wektorowego, przekaż nam tę część zadania. Zrobimy to za Ciebie 🙂

NA CZYM POLEGA WSPÓŁPRACA W RAMACH PAKIETU VIP?

Pakiet VIP zawiera to wszystko, co znajdziesz w pozostałych dwóch pakietach plus mnóstwo indywidualnego wsparcia z naszej strony, z którego możesz dowolnie korzystać w trakcie kursu, a nawet do tygodnia po zakończeniu kursu. Najważniejsza sprawa, która robi wielką różnicę to fakt, że tylko aktywność projektowa leży po Twojej stronie, bo my zdejmujemy z Twojej głowy całą techniczną część zadania. Nie musisz zajmować się wektorami. Zapomnij o tworzeniu plików logo w różnych wersjach kolorystycznych, w odpowiednich formatach do internetu i do druku! Dostaniesz jeszcze od nas gotowy projekt wizytówki z Twoim logo. To wszystko masz w zasięgu ręki w czasie trwania kursu.

Ten rodzaj współpracy najbardziej przypomina typowe “zlecenie”. Pamiętaj jednak, że w tej formule nie zrobimy Twojego logo za Ciebie! Po otrzymaniu od Ciebie projektu stworzonego na kursie, przejmujemy sprawy techniczne i konsultujemy z Tobą decyzje do momentu finalizacji. 

To idealne rozwiązanie dla osób, które są zainteresowane tylko i wyłącznie stworzeniem własnego logo, i marzą o tym, by całą resztę prac przekazać projektantom. Nie ma sprawy!

CO W SYTUACJI, GDY WYKUPIĘ JEDEN Z PAKIETÓW I NIE UDA MI SIĘ ZAPROJEKTOWAĆ LOGO? ZROBICIE TO ZA MNIE CZY ZWRÓCICIE MI PIENIĄDZE?

Przede wszystkim prosimy o przemyślaną decyzję czy rzeczywiście w ciągu najbliższego miesiąca masz takie możliwości, by aktywnie uczestniczyć w kursie, zdobywać wiedzę, wykonywać zadania projektowe i tworzyć wymarzone logo. Jeśli masz czas i możesz się zaangażować, to świetnie! Z naszym wsparciem przejdziesz krok po kroku przez proces projektowy i masz wielką szansę zakończyć kurs z gotowym logo.

Może się oczywiście zdarzyć, że z nieznanych nam bliżej powodów nie znajdziesz czasu na projekt, tak jak czasem się zdarza, że uczestnicy kursów online nie zawsze je kończą o czasie. Nie przewidujemy zwrotów pieniędzy za udział w już rozpoczętym kursie. Możesz jednak liczyć na naszą motywującą obecność i wsparcie, bo zależy nam na każdym uczestniku kursu i poświęcamy każdemu bez wyjątku dużo indywidualnej uwagi. Jesteśmy dumni ze wszystkich kursantów, którzy podejmują wyzwanie i wstępują na twórczą ścieżkę, a poza tym uwielbiamy chwalić się ich ukończonymi projektami 🙂

NIE MAM ZDOLNOŚCI PLASTYCZNYCH ANI PROJEKTOWYCH. CZY TEN KURS JEST DLA MNIE?

Jak najbardziej. Zdolności projektowe lub plastyczne mogą ułatwić przejście przez proces projektowy, ale nie są wymagane. Kurs jest tak pomyślany, aby każda uczestniczka otrzymała tyle wsparcia, ile potrzebuje do wykonania samodzielnego projektu logo. Masz do dyspozycji przyjazne, zrozumiałe materiały wideo oraz ćwiczenia, które rozwijają Twoją wiedzę i umiejętności już w trakcie kursu. Przy aktywnej obecności w grupie warsztatowej na Facebooku otrzymujesz również mnóstwo wsparcia oraz cenne informacje zwrotne od pozostałych uczestników kursu.

Na stałe masz do dyspozycji dwóch doświadczonych projektantów, którzy podchodzą indywidualnie do każdego projektu i na bieżąco odpowiadają na wątpliwości i zapytania. Poczuj czy nam ufasz i chcesz tej wspólnej przygody! Poczuj czy tu i teraz jesteś gotowa spróbować i zobaczyć jak będzie 🙂

NIE MAM JESZCZE NAZWY DLA MOJEJ MARKI/ MOJEGO BIZNESU. TO DOBRY MOMENT, BY ZACZĄĆ TWORZYĆ LOGO?

Nie przejmuj się. W pierwszym module kursu odpowiednio dobrane materiały mają za zadanie pomóc wyłonić jak najwięcej informacji o marce, m.in. określić komunikowane przez nią wartości czy wydobyć tę unikalną, autentyczną nutę Twoich potrzeb i wizji Twojego biznesu. Efektem ćwiczeń z pierwszych lekcji będzie pogłębiony profil logo. Nie ma wymogu, żeby startować z nazwą i nie ma się co tym blokować. Co ciekawe, sama nazwa może nawet pojawić się odrobinę później – takie są tajemnicze meandry procesu twórczego 🙂

Dołożymy wszelkich starań, aby odnalezienie nazwy było dla Ciebie łatwiejsze.

Blogerko! Pasjobiznesmenko! Kreatorko! Chcesz mieć logo?

Z dowolnego miejsca na świecie, w swoim tempie, w 33 dni…
zaszalej twórczo na jedynym takim kursie projektowym online PRZEPIS NA LOGO
z dwójką projektantów na pokładzie do Twojej dyspozycji!

 

STWÓRZ BOSKIE LOGO, ZDOBYWAJ SERCA TWOICH ODBIORCÓW I RÓB CO CHCESZ! NASTĘPNA EDYCJA DOPIERO ZA ROK!

Copyright 2017 Justyna Wencel All Rights Reserved