Webinar Justyny Wencel

 

KŁODY POD NOGAMI
CZY DROGOWSKAZY NA SZLAKU?
JAK TRANSFORMOWAĆ BLOKADY TWÓRCZE W KORZYŚCI

19 kwietnia 2017 godz. 20.00

Doświadczasz czasem blokad twórczych i niemocy w działaniu?

 

Taki stan zawieszenia może Ci się przytrafić na każdym etapie procesu twórczego, gdzieś pomiędzy koncepcją a realizacją Twojego pomysłu. Nie wiesz co robić. Dopada Cię niepokój, bo pomimo tysiąca pomysłów, albo tego jednego, precyzyjnie obmyślonego, czujesz się sparaliżowana. Nie ma mowy o natchnieniu. Energia z Ciebie uchodzi, a emocje szarpią.
Co robić? Co dalej?

Czekać? Działać na siłę? Poprosić kogoś o kopa motywacyjnego czy liczyć na to, że nuda okaże się twórcza? Czujesz się coraz gorzej.

A może jestem beztalenciem?
Co ja w ogóle sobie myślałam?
To nie ma sensu!
Szkoda czasu i pieniędzy!
Nic z tego nie będzie!
To i tak się nie uda!

Miałaś takie sytuacje, gdy głosy w Twojej głowie nie dawały Ci spokoju ani wsparcia? Myślałaś, że świat Ci nie sprzyja, a Ty sama nie zasługujesz na to, by działać po swojemu, nie oglądając się na nic i nikogo. A może po prostu męczyła Cię ta przeciągająca się pustka. Chciałaś działać. Czułaś sens i wyjątkowość swojego pomysłu w każdej komórce ciała, a mimo to nie mogłaś zrobić kroku naprzód… Nie mówiąc już o satysfakcji, spełnieniu i radości! Tyle starań, zbierania się w sobie,… i nic? Po co te blokady jak kłody pod nogami?

 

A może chciałabyś spojrzeć na nie inaczej niż do tej pory i dowiedzieć się jak transformować blokady twórcze na Twojej drodze w korzyści?

 

Mogę Ci pomóc. Pokażę Ci jak czytać blokady twórcze i czynić z nich drogowskazy na szlaku. Wskażę kilka strategii, mocno punktując tę, która wnosi wyjątkową wartość w moje życie i którą chciałabym się z teraz Tobą podzielić. Pomimo początkowego zagubienia, niepewności, a nawet wściekłości (tak, takie przestoje generują czasem intensywne emocje) czy poczucia straty czasu, otrzymasz konkretne wskazówki, które pozwolą Ci pójść dalej i dadzą wspierającą pewność, że poradzisz sobie.

 

Poznaj pozytywną moc transformacji!

 

 

Webinar prowadzi Justyna Wencel.

 

Pomagam kobietom zrobić odważny krok ku twórczemu życiu. Wspieram je w rozwijaniu intuicji i spontaniczności, pokazuję jak dbać o wielką moc twórczą daną każdej z nas i jak czerpać z niej obficie na co dzień.

Jestem artystką wizualną, instruktorką warsztatów twórczych i pedagogiem. Zajmuję się sztuką, rozwojem, ekspresją twórczą i kreatywnością. Stworzyłam Dziką Jabłoń Pracownię Kreatywnego Wyrażania, bloga o twórczości www.dzikajablon.wordpress.com oraz pełne sztuki i bliskości Latające Warsztaty Dzikich Kobiet.

Kiedyś i ja wyruszyłam po odwagę i moc, gdy dotarło do mnie z całą mocą, że chcę żyć po swojemu, bez lęków i blokad. W tej drodze przydały mi się najbardziej empatia, intuicja i moja wrażliwość, z której uczyniłam jedną z moich supermocy. Mam za sobą wiele procesów twórczych i doświadczeń z rozwijaniem kreatywności, a wszystko, co zdarzyło się w moim życiu pięknego, ale także niełatwego, sprawiło, że mogę się z Tobą dzielić się moją wiedzą, doświadczeniem oraz tym, co kocham robić.

Marzę o tym, by kobiety były widoczne i czuły się wolne.
Wierzę, że razem możemy napełniać świat energią twórczą i czynić go lepszym miejscem!

CO MÓWIĄ INNI O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

 

 

 

Nie spodziewałam się, że kobiecy krąg w ramach wyzwania TWÓRCZA STRONA MOCY tak pięknie i głęboko otworzy się on-line, na forum. Dzieliłam się wraz z innymi kobietami swoimi lękami, obawami, nadziejami, marzeniami. Justyna przygotowała na każdy dzień ćwiczenia, ubierając je w niezwykłą szatę graficzną i słowa trafiające do serca, co wpłynęło na moją motywację. Ćwiczenia były nakierowane na uruchomienie twórczości, bez względu na tzw. talent, po prostu – jak każda czuła.

Justyna poprowadziła nas przez proces twórczy, który pozwolił mi się otworzyć i sprecyzować plany na przyszłość. Zrozumiałam jaką wartość niesie twórczość (różnie rozumiana). Zbliżyłam się do siebie, bardziej otworzyłam się na swoją ekspresję, na bycie bliżej siebie. Justyna wspierała swoją informacją zwrotną, byciem na grupie dla nas. Odebrałam ją jako osobę dojrzałą, pełną mądrości, empatii, ciepła, zrozumienia i artystyczną duszę, która wie, o czym pisze. Zasiałam ziarno. Dziękuję.

Karolina Borkowska

Największym odkryciem dla mnie w wyzwaniu TWÓRCZA STRONA MOCY było inne spojrzenie Justyny na twórczą moc, w stosunku do mojego wyobrażenia o niej. Pozwoliło mi to na zmianę perspektywy i zauważenie w jakich obszarach u mnie pojawiają się trudności.

Wsparcie Justyny, jej spostrzeżenia i komentarze były nieocenione podczas pracy w grupie. Dla mnie również cenne było to, czym dzieliły się inne uczestniczki wyzwania – zobaczyłam i różnorodność, i podobieństwa, że czasem wszystkie natrafiamy na podobne progi.

Anna Battek

Być pod twórczym patronatem Justyny to czysta przyjemność. Zadania, które przygotowała dla nas w ramach wyzwania TWÓRCZA STRONA MOCY były zróżnicowane i świetnie zbilansowane: takie, które dotykały duszy przeplatały się z chwilami relaksu i uspokojenia. A często i te, które kazały zaglądać wgłąb siebie, relaksowały i uspokajały. Wyjaśniały. Zmuszały do zastanowienia się. Dawały odpowiedzi. Motywowały do działania. I były doskonałą zabawą. A do tego wszystkiego czułam się tak cudownie zaopiekowana przez Justynę, jakby ktoś złapał mnie za rękę i poprowadził mnie do środka mnie samej, doceniając każdy mój krok po drodze.

Emilia Blaszta

 

Masz dość stania w miejscu?
Możesz to zmienić.

Zapisz się na bezpłatny webinar
i zacznij transformować
blokady w korzyści!

Copyright 2017 Justyna Wencel All Rights Reserved