BEZPŁATNY WEBINAR

18 STYCZNIA 2018 GODZ. 20.00

JAK OBUDZIĆ ODWAGĘ
DO DZIAŁANIA

POZNAJ WIRUJĄCĄ STRATEGIĘ I POBIERZ PREZENT

> PRZESTAŃ SZUKAĆ NA ZEWNĄTRZ
> POWIEDZ TAK ODWADZE W SOBIE
> DOŚWIADCZAJ I RÓB CO CHCESZ

Chcesz ODWAŻNIE podejmować działania w Twoim życiu zawodowym i osobistym, ale nie wiesz jak zdobyć się na odwagę?

Masz dość przekraczania siebie, zagrzewania się do walki, sztucznej motywacji, bo tak naprawdę pragniesz działać we WŁASNYM RYTMIE i w zgodzie ze sobą?

Chcesz dowiedzieć się jak AUTENTYCZNIE wspierać siebie w swoich działaniach?

Męczy Cię poczucie stagnacji i wycofania, a Twoje pomysły wciąż czekają na lepsze czasy, aż będziesz w końcu GOTOWA, by ruszyć z miejsca?

A może uważasz, że nie masz nic ciekawego do powiedzenia, a w skrytości duszy marzysz o tym, by dać się poznać światu i podzielić się swoimi DARAMI?

PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ KONKRETNYMI WSKAZÓWKAMI.
OPOWIEM CI O PRZYNOSZĄCYCH EFEKTY ŚCIEŻKACH.
POKAŻĘ CI JAK WYKORZYSTAĆ WIRUJĄCĄ STRATEGIĘ PRAKTYKOWANIA ODWAGI.
ZABIORĘ CIĘ W PODRÓŻ Z RYSUNKIEM SPONTANICZNYM.

 

NAZYWAM SIĘ JUSTYNA WENCEL I ROBIĘ W MOCACH TWÓRCZYCH.

Pomagam kobietom zrobić odważny krok ku twórczemu życiu. Wspieram je w rozwijaniu intuicji i spontaniczności, pokazuję jak dbać o wielką moc twórczą i czerpać z niej obficie na co dzień.

Jestem artystką wizualną, instruktorką warsztatów twórczych i pedagogiem. Fascynuje mnie ekspresja kobiet. Stworzyłam 7 GÓRĘ :: TWÓRCZĄ DROGĘ KOBIET, Dziką Jabłoń Pracownię Kreatywnego Wyrażania oraz pełne sztuki i bliskości Latające Warsztaty Dzikich Kobiet.

Kiedyś i ja wyruszyłam po odwagę i moc, gdy dotarło do mnie z całą mocą, że chcę żyć po swojemu, bez lęków i blokad. W tej drodze przydały mi się najbardziej empatia, intuicja i moja wrażliwość, z której uczyniłam jedną z moich supermocy. Wdzięczność zajmuje pośród nich ważne miejsce – stała się magnesem przyciągającym obfitość do mojego życia.

Wspólnota kobiet ma wielką moc! Marzę o tym, by kobiety były widoczne i czuły się wolne.
Wierzę, że możemy być sobą w pełni, bez rezygnacji z siebie, razem wzbogacając świat energią twórczą i czyniąc go lepszym!

JESTEŚ PEWNA, ŻE CHCESZ DŁUŻEJ CZEKAĆ W ILUZJI,
ŻE ODWAGA NAGLE ZAWITA DO TWOJEGO ŻYCIA  

W MOMENCIE, GDY BĘDZIESZ JUŻ GOTOWA CZY WOLISZ
ZACZĄĆ SAMA JĄ KREOWAĆ W POCZUCIU SPRAWCZOŚCI?

POZNAJ OPINIE UCZESTNICZEK MOICH KURSÓW I MASTERMINDÓW
NA TEMAT EFEKTÓW NASZEJ WSPÓŁPRACY

Wyzwaniem, z jakim startowałam w programie, było ruszenie z miejsca z moimi działaniami i sprzedaż swoich usług. Moja sytuacja na początku przypominała spacer we mgle – niby wiedziałam, gdzie mam iść, widziałam znaki, nawet miałam mapę i… czułam, że trzeba zrobić ten pierwszy krok. Ruszyłam. Po 4 tygodniach okazało się, że miejsce docelowe, pomimo tego, że wcale nie było tym pierwotnie zaplanowanym, obudziło we mnie równie dużą ekscytację i dało mi radość z odkrycia nowego celu.

Świetnie współpracuje mi się z Justyną. Spotyka się czasami w życiu takich ludzi-nauczycieli, którzy są jak mosty – pozwalają nam przejść na drugą stronę. Tak też jest w tym przypadku. Uważam Justynę za taką mitologiczną pramatkę – tę, która wie. Otacza Cię ciepłym szalem głosu, daje dużo miejsca na oddech i towarzyszy uważnie podczas podróży. Najbardziej pomocne – umiejętność słuchania,  zadawania mocnych pytań, informacja zwrotna, świetne podsumowania.

Efektem 4-tygodniowej współpracy jest konkretny krok naprzód. Nowa inicjatywa. Przeprowadziłam mój pierwszy 2-tygodniowy kurs online „Mamy chwile”. Najbardziej ekscytujące były właśnie te ostatnie momenty Masterminda, kiedy pierwotny plan całkowicie stanął na głowie! Z poczuciem wsparcia grupy i zaufaniem do siebie po prostu zmieniłam wszystko… Zrobiłam pierwszą w życiu stronę lądowania i nawet nagrałam film promujący wydarzenie. Przede mną ankiety i teksty na bloga. Proces twórczy trwa! Uwielbiam ten stan.

Natalia Janiczek-Liput, MamyChwile.pl

uczestniczka programu Twórczy Mastermind

Z serca polecam każdej kobiecie warsztaty z Justyną! Brałam udział w wyzwaniu TWÓRCZA STRONA MOCY i zachęciło mnie to do udziału w programie ZA SIÓDMĄ GÓRĄ, co było bardzo dobrą decyzją. Każdy z tych warsztatów miał nieco inny format, a obydwa były dopełniającą się serią ćwiczeń w głębszym samopoznaniu na obecnym etapie drogi życia. Pomimo że nie uważam się za osobę, której brakuje weny twórczej na co dzień, skorzystałam z warsztatów jak z intelektualno-duchowego spa. Zadania przygotowane przez Justynę były wybornie podane, zaprojektowane z wielkim smakiem designerskim, ale też pełne świetnych pytań i bardzo wprawnie zorganizowane tematycznie. Codzienna obecność w grupie innych kobiet i wymiana refleksji motywowały do działania, choć nie było presji, aby ujawniać się na fejsbuku. Justyna była obecna na każdym etapie i czujnie wypytywała o potrzeby, winszowała, dodawała wsparcia, odpowiadała na pytania. Wszystkiemu towarzyszyła zdrowa doza lekkości i poczucia humoru.

Warsztaty z Justyną dały szansę zająć się sobą, bez konieczności stawiania się w jakimś miejscu o określonej porze, co było bardzo praktyczne i możliwe do pogodzenia z pracą i opieką nad dziećmi. Po sześciu tygodniach działań w obu kursach udało mi się nazwać, pogłębić i nadać formę planom, które wcześniej jedynie silnie odczuwałam. Warsztaty pomogły mi umocnić swoje plany jako “rzecz, na której chcę się intensywniej skupić i jej oddać i wiem dlaczego.” Nadal poświęcam temu tematowi dużo uwagi, bo podczas warsztatów od wielu stron na tę potrzebę twórczą spojrzałam i jest teraz we mnie świadomie zakorzeniona, nie tylko podświadomie. Nabrała rangi jako “projekt”, o którym mogę rozmawiać, myśleć, nad nim działać. Bardzo Ci za to dziękuję, Justyna, bo zadania były świetne i bardzo obfite. Twoje warsztaty to fantastyczna przygoda w skupieniu na tym, co dla mnie ważne i rozwijaniu skrzydeł do lotu. Chętnie zainwestuję w taki czas dla siebie w Twoim towarzystwie w przyszłości!

Anna Dominika Cwalina

uczestniczka wyzwania TWÓRCZA STRONA MOCY oraz kursu online ZA 7 GÓRĄ

Kurs ZA SIÓDMĄ GÓRĄ przekroczył moje oczekiwania. Dowiedziałam się bardzo wiele o własnych blokadach I przyczynach spadku motywacji oraz powodów, dla których nie umiem doprowadzić moich pomysłów do końca. Myślę, że doświadczyłam zmiany I czuję, że tym razem trwałej. Doświadczyłam zwrotu – nic nie jest takie samo jak przed kursem. Jest lepiej, jest nadzieja I siła, a może nawet powraca wiara w siebie I poczucie sprawczości.

Przygotowane materiały są świetne I chętnie do nich wracam. Największą wartością w tym kursie była dla mnie współpraca z Justyną I praca w grupie na Facebooku. Czułam, że mogę zaufać Justynie, poprosić o pomoc wtedy, kiedy tego potrzebowałam. Czułam się dyskretnie prowadzona I skutecznie motywowana. Najbardziej liczyła się dla mnie autentyczność w relacjach, szczodrość I szczerość pozostałych uczestniczek.

Polecam kurs ZA SIÓDMĄ GÓRĄ tym osobom, które potrzebują wzmocnić swoją odwagę, rozwinąć kreatywność, poczuć swoją moc niezbędną w realizacji wymarzonego projektu lub w dążeniu do celu. Mnie kurs pomógł w końcu ruszyć z projektem, z którym nosiłam się od dłuższego czasu. To czego się nauczyłam, jest uniwersalne. Bardzo przemawia do mnie pielęgnowanie autentyczności, idea ikigai i metoda małych kroków, oraz łagodność dla siebie. Bardzo dobra, pionierska I niezwykle autentyczna propozycja!

Małgosia Plichta, Sedna Studio

uczestniczka programu Twórczy Mastermind oraz kursów online ZA 7 GÓRĄ i BLIŻEJ SIEBIE

SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁAM

ZAPRASZAM CIĘ NA WEBINAR, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK
18 STYCZNIA 2018 O GODZ. 20.00

> WEBINAR JEST BEZPŁATNY
> NAGRANIE WEBINARU BĘDZIE DOSTĘPNE DO NIEDZIELI DO PÓŁNOCY DLA OSÓB ZAPISANYCH
> PREZENT ZWIĄZANY Z TEMATEM WEBINARU BĘDZIE DO POBRANIA TYLKO DLA UCZESTNIKÓW SPOTKANIA, DLATEGO WARTO BYĆ NA ŻYWO
> POZNAJ PROGRAM WEBINARU

CZĘŚĆ #1

TWORZENIE ODWAGI
PREZENTACJA

OTRZYMASZ LINK
DO POBRANIA PLIKU

 

 

 

 

CZĘŚĆ #2

DOŚWIADCZANIE
RYSUNEK SPONTANICZNY

ĆWICZENIE Z WIZUALIZACJĄ
I ZAPROSZENIE DO PODRÓŻY 

 

 

 

CZĘŚĆ #3

BUDZENIE KREATYWNOŚCI
ZAPROSZENIE DO KURSU

OPOWIEŚĆ O ODWADZE
I PROCESIE TWORZENIA

 

DOŁĄCZ, JEŚLI CZUJESZ, ŻE POTRZEBUJESZ ODWAGI.

WYKORZYSTAJ WIRUJĄCĄ STRATEGIĘ,
JEŚLI CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ WSPIERAĆ SIEBIE.
A PRZY OKAZJI STAWAĆ SIĘ WYTRWAŁĄ.

MAM NADZIEJĘ, ŻE SPONTANICZNA PODRÓŻ RYSUNKOWA
POZWOLI CI ROZPOZNAĆ WŁASNE MOŻLIWOŚCI.
NIE ZAPOMNIJ WIĘC O KARTCE I OŁÓWKU 🙂 

Copyright 2018 Justyna Wencel All Rights Reserved