ODWAŻNA
I AUTENTYCZNA

BEZPŁATNY 3-DNIOWY
WARSZTAT KREATYWNY
ŚWIADOMEGO BUDOWANIA
ODWAGI W SOBIE

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Jesteś gotowa powiedzieć TAK odwadze w Tobie?
Nie czekać, aż nadejdzie pewnego dnia, ale zacząć tworzyć ją świadomie właśnie TERAZ?

Słyszę od kobiet takie słowa. Brzmią znajomo?

“Pragnę pokonać lęk przed działaniem i znaleźć moc do wyjścia ze strefy komfortu”

“Chcę nie tracić tyle energii na realizowanie moich celów. To mnie tyle kosztuje!”

“Marzę o tym, by czuć się odważną każdego dnia, nie tylko w sytuacjach ekstremalnych. Mieć w sobie tę moc i sięgać po nią kiedy chcę”

“Fajnie byłoby móc podchodzić do wyzwań z radością i ekscytacją. Nie stając się kimś innym. Nie rezygnując z siebie. W gotowości na nowe i bez lęku”

“Potrzebuję osłabić rozumowe, logiczne podejście w sobie na rzecz wzmocnienia intuicji. Chcę zacząć za nią podążać i jej ufać”

PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ KONKRETNYMI WSKAZÓWKAMI
JAK PRZESUNĄĆ PRÓG WŁASNEJ GOTOWOŚCI DO DZIAŁANIA.
POKAŻĘ CI JAK WYKORZYSTAĆ NASZĄ 3-DNIOWĄ PRZYGODĘ
DO UMOCNIENIA SIEBIE W ZAUFANIU I POCZUCIU SPRAWCZOŚCI.

 

NAZYWAM SIĘ JUSTYNA WENCEL I ROBIĘ W MOCACH TWÓRCZYCH.

Pomagam kobietom zrobić odważny krok ku twórczemu życiu. Wspieram je w rozwijaniu intuicji i spontaniczności, pokazuję jak dbać o wielką moc twórczą i czerpać z niej obficie na co dzień.

Jestem artystką wizualną, instruktorką warsztatów twórczych i pedagogiem. Fascynuje mnie ekspresja kobiet. Stworzyłam 7 GÓRĘ :: TWÓRCZĄ DROGĘ KOBIET, Dziką Jabłoń Pracownię Kreatywnego Wyrażania oraz pełne sztuki i bliskości Latające Warsztaty Dzikich Kobiet.

Kiedyś i ja wyruszyłam po odwagę i moc, gdy dotarło do mnie z całą mocą, że chcę żyć po swojemu, bez lęków i blokad. W tej drodze przydały mi się najbardziej empatia, intuicja i moja wrażliwość, z której uczyniłam jedną z moich supermocy. Wdzięczność zajmuje pośród nich ważne miejsce – stała się magnesem przyciągającym obfitość do mojego życia.

Wspólnota kobiet ma wielką moc! Marzę o tym, by kobiety były widoczne i czuły się wolne.
Wierzę, że możemy być sobą w pełni, bez rezygnacji z siebie, razem wzbogacając świat energią twórczą i czyniąc go lepszym!

STRATEGIA ŚWIADOMEGO TWORZENIA ODWAGI
MOŻE ZMIENIĆ TWOJĄ PERSPEKTYWĘ.

JESTEŚ GOTOWA PORZUCIĆ KATEGORIE
SIŁY LUB SŁABOŚCI,
A W ZAMIAN ZACZĄĆ POSTRZEGAĆ SIEBIE
JAKO ODWAŻNĄ I AUTENTYCZNĄ?

POZNAJ OPINIE UCZESTNICZEK MOICH KURSÓW I MASTERMINDÓW
NA TEMAT EFEKTÓW NASZEJ WSPÓŁPRACY

Wyzwaniem, z jakim startowałam w programie, było ruszenie z miejsca z moimi działaniami i sprzedaż swoich usług. Moja sytuacja na początku przypominała spacer we mgle – niby wiedziałam, gdzie mam iść, widziałam znaki, nawet miałam mapę i… czułam, że trzeba zrobić ten pierwszy krok. Ruszyłam. Po 4 tygodniach okazało się, że miejsce docelowe, pomimo tego, że wcale nie było tym pierwotnie zaplanowanym, obudziło we mnie równie dużą ekscytację i dało mi radość z odkrycia nowego celu.

Świetnie współpracuje mi się z Justyną. Spotyka się czasami w życiu takich ludzi-nauczycieli, którzy są jak mosty – pozwalają nam przejść na drugą stronę. Tak też jest w tym przypadku. Uważam Justynę za taką mitologiczną pramatkę – tę, która wie. Otacza Cię ciepłym szalem głosu, daje dużo miejsca na oddech i towarzyszy uważnie podczas podróży. Najbardziej pomocne – umiejętność słuchania,  zadawania mocnych pytań, informacja zwrotna, świetne podsumowania.

Efektem 4-tygodniowej współpracy jest konkretny krok naprzód. Nowa inicjatywa. Przeprowadziłam mój pierwszy 2-tygodniowy kurs online „Mamy chwile”. Najbardziej ekscytujące były właśnie te ostatnie momenty Masterminda, kiedy pierwotny plan całkowicie stanął na głowie! Z poczuciem wsparcia grupy i zaufaniem do siebie po prostu zmieniłam wszystko… Zrobiłam pierwszą w życiu stronę lądowania i nawet nagrałam film promujący wydarzenie. Przede mną ankiety i teksty na bloga. Proces twórczy trwa! Uwielbiam ten stan.

Natalia Janiczek-Liput, MamyChwile.pl

uczestniczka programu Twórczy Mastermind

Z serca polecam każdej kobiecie warsztaty z Justyną! Brałam udział w wyzwaniu TWÓRCZA STRONA MOCY i zachęciło mnie to do udziału w programie ZA SIÓDMĄ GÓRĄ, co było bardzo dobrą decyzją. Każdy z tych warsztatów miał nieco inny format, a obydwa były dopełniającą się serią ćwiczeń w głębszym samopoznaniu na obecnym etapie drogi życia. Pomimo że nie uważam się za osobę, której brakuje weny twórczej na co dzień, skorzystałam z warsztatów jak z intelektualno-duchowego spa. Zadania przygotowane przez Justynę były wybornie podane, zaprojektowane z wielkim smakiem designerskim, ale też pełne świetnych pytań i bardzo wprawnie zorganizowane tematycznie. Codzienna obecność w grupie innych kobiet i wymiana refleksji motywowały do działania, choć nie było presji, aby ujawniać się na fejsbuku. Justyna była obecna na każdym etapie i czujnie wypytywała o potrzeby, winszowała, dodawała wsparcia, odpowiadała na pytania. Wszystkiemu towarzyszyła zdrowa doza lekkości i poczucia humoru.

Warsztaty z Justyną dały szansę zająć się sobą, bez konieczności stawiania się w jakimś miejscu o określonej porze, co było bardzo praktyczne i możliwe do pogodzenia z pracą i opieką nad dziećmi. Po sześciu tygodniach działań w obu kursach udało mi się nazwać, pogłębić i nadać formę planom, które wcześniej jedynie silnie odczuwałam. Warsztaty pomogły mi umocnić swoje plany jako “rzecz, na której chcę się intensywniej skupić i jej oddać i wiem dlaczego.” Nadal poświęcam temu tematowi dużo uwagi, bo podczas warsztatów od wielu stron na tę potrzebę twórczą spojrzałam i jest teraz we mnie świadomie zakorzeniona, nie tylko podświadomie. Nabrała rangi jako “projekt”, o którym mogę rozmawiać, myśleć, nad nim działać. Bardzo Ci za to dziękuję, Justyna, bo zadania były świetne i bardzo obfite. Twoje warsztaty to fantastyczna przygoda w skupieniu na tym, co dla mnie ważne i rozwijaniu skrzydeł do lotu. Chętnie zainwestuję w taki czas dla siebie w Twoim towarzystwie w przyszłości!

Anna Dominika Cwalina

uczestniczka wyzwania TWÓRCZA STRONA MOCY oraz kursu online ZA 7 GÓRĄ

Kurs ZA SIÓDMĄ GÓRĄ przekroczył moje oczekiwania. Dowiedziałam się bardzo wiele o własnych blokadach I przyczynach spadku motywacji oraz powodów, dla których nie umiem doprowadzić moich pomysłów do końca. Myślę, że doświadczyłam zmiany I czuję, że tym razem trwałej. Doświadczyłam zwrotu – nic nie jest takie samo jak przed kursem. Jest lepiej, jest nadzieja I siła, a może nawet powraca wiara w siebie I poczucie sprawczości.

Przygotowane materiały są świetne I chętnie do nich wracam. Największą wartością w tym kursie była dla mnie współpraca z Justyną I praca w grupie na Facebooku. Czułam, że mogę zaufać Justynie, poprosić o pomoc wtedy, kiedy tego potrzebowałam. Czułam się dyskretnie prowadzona I skutecznie motywowana. Najbardziej liczyła się dla mnie autentyczność w relacjach, szczodrość I szczerość pozostałych uczestniczek.

Polecam kurs ZA SIÓDMĄ GÓRĄ tym osobom, które potrzebują wzmocnić swoją odwagę, rozwinąć kreatywność, poczuć swoją moc niezbędną w realizacji wymarzonego projektu lub w dążeniu do celu. Mnie kurs pomógł w końcu ruszyć z projektem, z którym nosiłam się od dłuższego czasu. To czego się nauczyłam, jest uniwersalne. Bardzo przemawia do mnie pielęgnowanie autentyczności, idea ikigai i metoda małych kroków, oraz łagodność dla siebie. Bardzo dobra, pionierska I niezwykle autentyczna propozycja!

Małgosia Plichta, Sedna Studio

uczestniczka programu Twórczy Mastermind oraz kursów online ZA 7 GÓRĄ i BLIŻEJ SIEBIE

SPRAWDŹ PROGRAM WYZWANIA NA KAŻDY DZIEŃ

WARSZTAT ODBYWA SIĘ W GRUPIE FB 7 GÓRA :: TWÓRCZA DROGA KOBIET

> JEST BEZPŁATNY
> WYZWANIE MA CHARAKTER WARSZTATOWY I TWÓRCZY –> ZAPRASZAM CIĘ DO 3 ZADAŃ KREATYWNYCH, KTÓRE OTRZYMASZ W TRAKCIE SPOTKAŃ LIVE (POTRZEBUJESZ PAPIERU, DRUKARKI, DŁUGOPISU I KOLOROWYCH KREDEK LUB MAZAKÓW)
> CODZIENNIE SPOTYKAMY SIĘ LIVE W GRUPIE W GODZINACH WIECZORNYCH (3 CZĘŚCI TWORZĄCE SPÓJNĄ CAŁOŚĆ)
> CODZIENNIE RANO CZEKA NA CIEBIE WPROWADZENIE W GRUPIE
> CODZIENNIE OTRZYMUJESZ PDF Z MATERIAŁAMI NA SKRZYNKĘ MAILOWĄ DO WYDRUKOWANIA

DZIEŃ #1

12 LUTEGO > PONIEDZIAŁEK
WARSZTAT UMACNIAJĄCY
POCZĄTEK TO TY

 

WPROWADZENIE W GRUPIE
E-MAIL: MATERIAŁY DO POBRANIA
I WYDRUKOWANIA
LIVE W GRUPIE O GODZ. 20.30
Z ĆWICZENIEM KREATYWNYM

Jak mogę umocnić siebie i przygotować się do podjęcia działania, aby nie tracić niepotrzebnie energii?

 

DZIEŃ #2

13 LUTEGO > WTOREK
WARSZTAT WSPIERAJĄCY
PRZESTRZEŃ MOCY

 

WPROWADZENIE W GRUPIE
E-MAIL: MATERIAŁY DO POBRANIA
I WYDRUKOWANIA
LIVE W GRUPIE O GODZ. 19.30
Z ĆWICZENIEM KREATYWNYM

Jak mogę świadomie i w zgodzie ze sobą postawić na to, co mnie wspiera?

 

DZIEŃ #3

14 LUTEGO > ŚRODA
WARSZTAT INTEGRUJĄCY
BOGINI ODWAGI

 

WPROWADZENIE W GRUPIE
E-MAIL: MATERIAŁY DO POBRANIA
I WYDRUKOWANIA
LIVE W GRUPIE O GODZ. 19.30
Z ĆWICZENIEM KREATYWNYM

Jak mogę obudzić w sobie boginię Odwagi?

 

TWOJE ŚMIAŁE PLANY
POTRZEBUJĄ OŻYWIENIA I ZASILENIA?

ŚWIETNIE! DOŁĄCZ DO WYZWANIA
I POWIEDZ TAK ODWADZE W TOBIE.

W 3 DNI ZBIERZ JAK NAJWIĘCEJ INSPIRACJI.
ROZDMUCHAJ ISKRĘ, ZMIEŃ JĄ W PŁOMIEŃ
I ROZPAL OGNISKO MOCY!

GOTOWA NA WIĘCEJ?

 

Copyright 2018 Justyna Wencel All Rights Reserved