BEZPŁATNE WYZWANIE

POŁĄCZ SIĘ Z MOCĄ KOBIECOŚCI
W TOBIE

23-25 KWIETNIA 2018

> 3 DNI GŁĘBOKICH INSPIRACJI
> 3 MIEJSCA POŁĄCZENIA Z MOCĄ
> UWALNIANIE, UZDRAWIANIE, ŁĄCZENIE
> ĆWICZENIE KREATYWNE, WIZUALIZACJA I MALUNEK INTUICYJNY

Chcesz otworzyć się na moc kobiecości w Tobie i głębiej doświadczać intuicji, przepływu, odwagi oraz tego jak kobiety mówią jednym głosem?

Trudno Ci zidentyfikować Twój własny głos, bo tkwisz w uścisku pomiędzy oczekiwaniami innych jaka powinnaś być a własną niepewnością co do tego kim naprawdę możesz być?

Zbyt długo szukasz swojej Drogi oraz pomysłu na siebie, a tak naprawdę potrzebujesz teraz otworzyć swoje serce i umocnić połączenia z innymi kobietami?

Chcesz odczarować osłabiające Cię przekazy na temat kobiet zasłyszane w dzieciństwie, aby znów połączyć się z mocą Twojej wewnętrznej dziewczynki?

Jesteś zmęczona poszukiwaniem mocy sprawczej w świecie zewnętrznym, podczas gdy Twoja moc, mądrość, przewodnictwo i energia tworzenia jest w Tobie?

ZAPRASZAM CIĘ DO WYMIANY DOŚWIADCZEŃ W KRĘGU KOBIET.
ZABIORĘ CIĘ NA SPOTKANIE Z TWOJĄ WEWNĘTRZNĄ DZIEWCZYNKĄ.
POKAŻĘ CI JAK WYKORZYSTAĆ NASZĄ 3-DNIOWĄ PODRÓŻ DO
ODKRYWANIA MOCY KOBIECOŚCI W ZGODZIE Z WŁASNYM RYTMEM.

 

NAZYWAM SIĘ JUSTYNA WENCEL I ROBIĘ W MOCACH TWÓRCZYCH.

Pomagam kobietom umacniać się i zrobić odważny krok ku twórczemu życiu. Wspieram je w rozwijaniu intuicji i spontaniczności, pokazuję jak dbać o wielką moc twórczą i czerpać z niej obficie na co dzień.

Jestem artystką wizualną, instruktorką warsztatów twórczych, pedagogiem, twórczynią kreatywno-rozwojowych kursów online oraz programu Twórczy SISTERMIND. Fascynuje mnie ekspresja kobiet. Stworzyłam 7 GÓRĘ :: TWÓRCZĄ DROGĘ KOBIET, Dziką Jabłoń Pracownię Kreatywnego Wyrażania oraz pełne sztuki i bliskości Latające Warsztaty Dzikich Kobiet.

Kiedyś i ja wyruszyłam po odwagę, gdy dotarło do mnie z całą mocą, że chcę żyć po swojemu, bez lęków i blokad. W tej drodze przydała mi się moja empatia, intuicja i wrażliwość, z której uczyniłam jedną z moich supermocy. Wdzięczność zajmuje pośród nich ważne miejsce – stała się magnesem przyciągającym obfitość do mojego życia.

Wspólnota kobiet ma wielką moc! Marzę o tym, by kobiety czuły się odważne i wolne.
Wierzę, że możemy być sobą w pełni, bez rezygnacji z siebie, razem wzbogacając świat energią twórczą i czyniąc go lepszym!

ZACZNIJ OD UZDRAWIANIA SIEBIE
I KREOWANIA SWOJEGO ŻYCIA TAK JAK TEGO PRAGNIESZ.
A JEŚLI JESTEŚ MATKĄ DZIEWCZYNKI – UMOCNISZ TWOJĄ CÓRKĘ,
OFIAROWUJĄC JEJ PRZEKAZ AUTENTYCZNEJ I ODWAŻNEJ KOBIECOŚCI.
ZACZNIJ CHOĆBY OD MAŁEGO KROKU.

POZNAJ OPINIE UCZESTNICZEK MOICH KURSÓW I MASTERMINDÓW
NA TEMAT EFEKTÓW NASZEJ WSPÓŁPRACY

Wyzwaniem, z jakim startowałam w programie, było ruszenie z miejsca z moimi działaniami i sprzedaż swoich usług. Moja sytuacja na początku przypominała spacer we mgle – niby wiedziałam, gdzie mam iść, widziałam znaki, nawet miałam mapę i… czułam, że trzeba zrobić ten pierwszy krok. Ruszyłam. Po 4 tygodniach okazało się, że miejsce docelowe, pomimo tego, że wcale nie było tym pierwotnie zaplanowanym, obudziło we mnie równie dużą ekscytację i dało mi radość z odkrycia nowego celu.

Świetnie współpracuje mi się z Justyną. Spotyka się czasami w życiu takich ludzi-nauczycieli, którzy są jak mosty – pozwalają nam przejść na drugą stronę. Tak też jest w tym przypadku. Uważam Justynę za taką mitologiczną pramatkę – tę, która wie. Otacza Cię ciepłym szalem głosu, daje dużo miejsca na oddech i towarzyszy uważnie podczas podróży. Najbardziej pomocne – umiejętność słuchania,  zadawania mocnych pytań, informacja zwrotna, świetne podsumowania.

Efektem 4-tygodniowej współpracy jest konkretny krok naprzód. Nowa inicjatywa. Przeprowadziłam mój pierwszy 2-tygodniowy kurs online „Mamy chwile”. Najbardziej ekscytujące były właśnie te ostatnie momenty Masterminda, kiedy pierwotny plan całkowicie stanął na głowie! Z poczuciem wsparcia grupy i zaufaniem do siebie po prostu zmieniłam wszystko… Zrobiłam pierwszą w życiu stronę lądowania i nawet nagrałam film promujący wydarzenie. Przede mną ankiety i teksty na bloga. Proces twórczy trwa! Uwielbiam ten stan.

Natalia Janiczek-Liput, MamyChwile.pl

uczestniczka programu Twórczy SISTERMIND

Z serca polecam każdej kobiecie warsztaty z Justyną! Brałam udział w wyzwaniu TWÓRCZA STRONA MOCY i zachęciło mnie to do udziału w programie ZA SIÓDMĄ GÓRĄ, co było bardzo dobrą decyzją. Każdy z tych warsztatów miał nieco inny format, a obydwa były dopełniającą się serią ćwiczeń w głębszym samopoznaniu na obecnym etapie drogi życia. Pomimo że nie uważam się za osobę, której brakuje weny twórczej na co dzień, skorzystałam z warsztatów jak z intelektualno-duchowego spa. Zadania przygotowane przez Justynę były wybornie podane, zaprojektowane z wielkim smakiem designerskim, ale też pełne świetnych pytań i bardzo wprawnie zorganizowane tematycznie. Codzienna obecność w grupie innych kobiet i wymiana refleksji motywowały do działania, choć nie było presji, aby ujawniać się na fejsbuku. Justyna była obecna na każdym etapie i czujnie wypytywała o potrzeby, winszowała, dodawała wsparcia, odpowiadała na pytania. Wszystkiemu towarzyszyła zdrowa doza lekkości i poczucia humoru.

Warsztaty z Justyną dały szansę zająć się sobą, bez konieczności stawiania się w jakimś miejscu o określonej porze, co było bardzo praktyczne i możliwe do pogodzenia z pracą i opieką nad dziećmi. Po sześciu tygodniach działań w obu kursach udało mi się nazwać, pogłębić i nadać formę planom, które wcześniej jedynie silnie odczuwałam. Warsztaty pomogły mi umocnić swoje plany jako “rzecz, na której chcę się intensywniej skupić i jej oddać i wiem dlaczego.” Nadal poświęcam temu tematowi dużo uwagi, bo podczas warsztatów od wielu stron na tę potrzebę twórczą spojrzałam i jest teraz we mnie świadomie zakorzeniona, nie tylko podświadomie. Nabrała rangi jako “projekt”, o którym mogę rozmawiać, myśleć, nad nim działać. Bardzo Ci za to dziękuję, Justyna, bo zadania były świetne i bardzo obfite. Twoje warsztaty to fantastyczna przygoda w skupieniu na tym, co dla mnie ważne i rozwijaniu skrzydeł do lotu. Chętnie zainwestuję w taki czas dla siebie w Twoim towarzystwie w przyszłości!

Anna Dominika Cwalina

uczestniczka wyzwania TWÓRCZA STRONA MOCY oraz kursu online ZA 7 GÓRĄ

Kurs ZA SIÓDMĄ GÓRĄ przekroczył moje oczekiwania. Dowiedziałam się bardzo wiele o własnych blokadach I przyczynach spadku motywacji oraz powodów, dla których nie umiem doprowadzić moich pomysłów do końca. Myślę, że doświadczyłam zmiany I czuję, że tym razem trwałej. Doświadczyłam zwrotu – nic nie jest takie samo jak przed kursem. Jest lepiej, jest nadzieja I siła, a może nawet powraca wiara w siebie I poczucie sprawczości.

Przygotowane materiały są świetne I chętnie do nich wracam. Największą wartością w tym kursie była dla mnie współpraca z Justyną I praca w grupie na Facebooku. Czułam, że mogę zaufać Justynie, poprosić o pomoc wtedy, kiedy tego potrzebowałam. Czułam się dyskretnie prowadzona I skutecznie motywowana. Najbardziej liczyła się dla mnie autentyczność w relacjach, szczodrość I szczerość pozostałych uczestniczek.

Polecam kurs ZA SIÓDMĄ GÓRĄ tym osobom, które potrzebują wzmocnić swoją odwagę, rozwinąć kreatywność, poczuć swoją moc niezbędną w realizacji wymarzonego projektu lub w dążeniu do celu. Mnie kurs pomógł w końcu ruszyć z projektem, z którym nosiłam się od dłuższego czasu. To czego się nauczyłam, jest uniwersalne. Bardzo przemawia do mnie pielęgnowanie autentyczności, idea ikigai i metoda małych kroków, oraz łagodność dla siebie. Bardzo dobra, pionierska I niezwykle autentyczna propozycja!

Małgosia Plichta, Sedna Studio

uczestniczka programu Twórczy SISTERMIND oraz kursów online ZA 7 GÓRĄ i BLIŻEJ SIEBIE

SPRAWDŹ PROGRAM WYZWANIA NA KAŻDY DZIEŃ

ZAPRASZAM CIĘ DO GRUPY 7 GÓRA :: TWÓRCZA DROGA KOBIET,
W KTÓREJ ODBĘDZIE SIĘ WYZWANIE!

> WYZWANIE JEST BEZPŁATNE
> CODZIENNIE SPOTYKAMY SIĘ WIECZOREM NA LIVE W GRUPIE
> RANO CZEKA NA CIEBIE INSPIRACJA W GRUPIE I ZAPROSZENIE DO WYMIANY DOŚWIADCZEŃ
> KAŻDEGO DNIA OTRZYMUJESZ PDF Z MATERIAŁAMI NA SKRZYNKĘ MAILOWĄ

DZIEŃ #1

OCZYSZCZANIE PRZESTRZENI
SPOTKANIE Z
DZIEWCZYNKĄ


INSPIRACJA
 W GRUPIE
PDF DO POBRANIA
LIVE W GRUPIE +
ĆWICZENIE KREATYWNE

Jak odczarować negatywne przekazy na temat kobiet usłyszane w dzieciństwie?

DZIEŃ #2

UWALNIANIE BLOKAD
SPOTKANIE Z UZDROWICIELKĄ

 

INSPIRACJA W GRUPIE
PDF DO POBRANIA
LIVE W GRUPIE +
WIZUALIZACJA

Jak zidentyfikować blokady i przeszkody oraz pozostać sobą, nie tracąc mocy?

 

DZIEŃ #3

UMACNIANIE POŁĄCZEŃ
SPOTKANIE Z
RODEM


INSPIRACJA W GRUPIE
PDF DO POBRANIA
LIVE W GRUPIE +
WIZUALIZACJA I MALUNEK INTUICYJNY

Jak umocnić połączenia z innymi kobietami oraz intuicję i przepływ, aby głębiej czerpać z nich w codziennym życiu?

PIĘKNA, MĄDRA, DZIKA KOBIETO, JUŻ CZAS.
ODCZAROWAĆ TO, CO CI NIE SPRZYJA, POŻEGNAĆ CIASNE WYOBRAŻENIA
I UMNIEJSZAJĄCE CIĘ PRZEKONANIA.

CZAS ZACZĄĆ UZDRAWIAĆ ZRANIONE MIEJSCA W SOBIE,
OTWIERAĆ SERCE, BUDOWAĆ NA NOWO WAŻNE POŁĄCZENIA.

WYRUSZ ZE MNĄ W 3-DNIOWĄ PODRÓŻ.
UWOLNIJ I CELEBRUJ MOC KOBIECOŚCI.
POWITAJ SWOJĄ GŁĘBOKĄ MĄDROŚĆ.
BĄDŹ SOBĄ BEZ WĄTPLIWOŚCI.

Copyright 2018 Justyna Wencel All Rights Reserved