BEZPŁATNE WYZWANIE

OD WDZIĘCZNOŚCI
DO OBFITOŚCI

> 3 DNI SIEDMIOMILOWYCH INSPIRACJI
> 7 DROGOWSKAZÓW DO WDZIĘCZNOŚCI
> PRZYSTANEK UWAŻNOŚĆ I MAPA WSPARCIA
> KURS NA OBFITOŚĆ I 3 SEKRETY WYTRWAŁOŚCI

WYZWANIE ZAKOŃCZONE

SERDECZNIE ZAPRASZAM CIĘ DO GRUPY FB 7 GÓRA :: TWÓRCZA DROGA KOBIET.
TUTAJ PODRÓŻUJEMY WGŁĄB SIEBIE.
TWÓRCZO. DZIKO. AUTENTYCZNIE!
W PROGRAMIE NOWE WYZWANIA, ZABAWY KREATYWNE I PROJEKTY ROZWOJOWE.

Chcesz mieć więcej obfitości w Twoim życiu zawodowym i osobistym, ale nie wiesz jak ją przywołać?

Trudno Ci dostrzec konkretne powody do wdzięczności, a pragniesz naturalnie doceniać to, co masz?

Chcesz świadomie zwiększać poczucie spełnienia we wszystkich obszarach życia?

Jesteś zmęczona oczekiwaniem na wielkie spełnienie, a marzy Ci się, by zwyczajnie doświadczać małych, magicznych, codziennych spełnień?

I jeszcze fajnie by było, gdyby praktyka wdzięczności nie okazała się w Twoim przypadku tylko słomianym zapałem, a stała się trwałą postawą?

PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ KONKRETNYMI WSKAZÓWKAMI.
OPOWIEM CI O 7 DROGOWSKAZACH, MAPACH I SEKRETACH.
POKAŻĘ CI JAK WYKORZYSTAĆ NASZĄ 3-DNIOWĄ PRZYGODĘ DO PRZYSPIESZENIA EFEKTÓW W ZGODZIE Z WŁASNYM RYTMEM.

 

NAZYWAM SIĘ JUSTYNA WENCEL I ROBIĘ W MOCACH TWÓRCZYCH.

Pomagam kobietom zrobić odważny krok ku twórczemu życiu. Wspieram je w rozwijaniu intuicji i spontaniczności, pokazuję jak dbać o wielką moc twórczą i czerpać z niej obficie na co dzień.

Jestem artystką wizualną, instruktorką warsztatów twórczych i pedagogiem. Fascynuje mnie ekspresja kobiet. Stworzyłam 7 GÓRĘ :: TWÓRCZĄ DROGĘ KOBIET, Dziką Jabłoń Pracownię Kreatywnego Wyrażania oraz pełne sztuki i bliskości Latające Warsztaty Dzikich Kobiet.

Kiedyś i ja wyruszyłam po odwagę i moc, gdy dotarło do mnie z całą mocą, że chcę żyć po swojemu, bez lęków i blokad. W tej drodze przydały mi się najbardziej empatia, intuicja i moja wrażliwość, z której uczyniłam jedną z moich supermocy. Wdzięczność zajmuje pośród nich ważne miejsce – stała się magnesem przyciągającym obfitość do mojego życia.

Wspólnota kobiet ma wielką moc! Marzę o tym, by kobiety były widoczne i czuły się wolne.
Wierzę, że możemy być sobą w pełni, bez rezygnacji z siebie, razem wzbogacając świat energią twórczą i czyniąc go lepszym!

JESEŚ GOTOWA NA TO, BY TKWIĆ W KOKONIE FANTAZJI I OCZEKIWAŃ?
CZY WOLISZ ROZWINĄĆ SKRZYDŁA I POLECIEĆ TAM,
DOKĄD WYRYWA SIĘ TWOJE SERCE?

POZNAJ OPINIE UCZESTNICZEK MOICH KURSÓW I MASTERMINDÓW
NA TEMAT EFEKTÓW NASZEJ WSPÓŁPRACY

Wyzwaniem, z jakim startowałam w programie, było ruszenie z miejsca z moimi działaniami i sprzedaż swoich usług. Moja sytuacja na początku przypominała spacer we mgle – niby wiedziałam, gdzie mam iść, widziałam znaki, nawet miałam mapę i… czułam, że trzeba zrobić ten pierwszy krok. Ruszyłam. Po 4 tygodniach okazało się, że miejsce docelowe, pomimo tego, że wcale nie było tym pierwotnie zaplanowanym, obudziło we mnie równie dużą ekscytację i dało mi radość z odkrycia nowego celu.

Świetnie współpracuje mi się z Justyną. Spotyka się czasami w życiu takich ludzi-nauczycieli, którzy są jak mosty – pozwalają nam przejść na drugą stronę. Tak też jest w tym przypadku. Uważam Justynę za taką mitologiczną pramatkę – tę, która wie. Otacza Cię ciepłym szalem głosu, daje dużo miejsca na oddech i towarzyszy uważnie podczas podróży. Najbardziej pomocne – umiejętność słuchania,  zadawania mocnych pytań, informacja zwrotna, świetne podsumowania.

Efektem 4-tygodniowej współpracy jest konkretny krok naprzód. Nowa inicjatywa. Przeprowadziłam mój pierwszy 2-tygodniowy kurs online „Mamy chwile”. Najbardziej ekscytujące były właśnie te ostatnie momenty Masterminda, kiedy pierwotny plan całkowicie stanął na głowie! Z poczuciem wsparcia grupy i zaufaniem do siebie po prostu zmieniłam wszystko… Zrobiłam pierwszą w życiu stronę lądowania i nawet nagrałam film promujący wydarzenie. Przede mną ankiety i teksty na bloga. Proces twórczy trwa! Uwielbiam ten stan.

Natalia Janiczek-Liput, MamyChwile.pl

uczestniczka programu Twórczy Mastermind

Z serca polecam każdej kobiecie warsztaty z Justyną! Brałam udział w wyzwaniu TWÓRCZA STRONA MOCY i zachęciło mnie to do udziału w programie ZA SIÓDMĄ GÓRĄ, co było bardzo dobrą decyzją. Każdy z tych warsztatów miał nieco inny format, a obydwa były dopełniającą się serią ćwiczeń w głębszym samopoznaniu na obecnym etapie drogi życia. Pomimo że nie uważam się za osobę, której brakuje weny twórczej na co dzień, skorzystałam z warsztatów jak z intelektualno-duchowego spa. Zadania przygotowane przez Justynę były wybornie podane, zaprojektowane z wielkim smakiem designerskim, ale też pełne świetnych pytań i bardzo wprawnie zorganizowane tematycznie. Codzienna obecność w grupie innych kobiet i wymiana refleksji motywowały do działania, choć nie było presji, aby ujawniać się na fejsbuku. Justyna była obecna na każdym etapie i czujnie wypytywała o potrzeby, winszowała, dodawała wsparcia, odpowiadała na pytania. Wszystkiemu towarzyszyła zdrowa doza lekkości i poczucia humoru.

Warsztaty z Justyną dały szansę zająć się sobą, bez konieczności stawiania się w jakimś miejscu o określonej porze, co było bardzo praktyczne i możliwe do pogodzenia z pracą i opieką nad dziećmi. Po sześciu tygodniach działań w obu kursach udało mi się nazwać, pogłębić i nadać formę planom, które wcześniej jedynie silnie odczuwałam. Warsztaty pomogły mi umocnić swoje plany jako “rzecz, na której chcę się intensywniej skupić i jej oddać i wiem dlaczego.” Nadal poświęcam temu tematowi dużo uwagi, bo podczas warsztatów od wielu stron na tę potrzebę twórczą spojrzałam i jest teraz we mnie świadomie zakorzeniona, nie tylko podświadomie. Nabrała rangi jako “projekt”, o którym mogę rozmawiać, myśleć, nad nim działać. Bardzo Ci za to dziękuję, Justyna, bo zadania były świetne i bardzo obfite. Twoje warsztaty to fantastyczna przygoda w skupieniu na tym, co dla mnie ważne i rozwijaniu skrzydeł do lotu. Chętnie zainwestuję w taki czas dla siebie w Twoim towarzystwie w przyszłości!

Anna Dominika Cwalina

uczestniczka wyzwania TWÓRCZA STRONA MOCY oraz kursu online ZA 7 GÓRĄ

Kurs ZA SIÓDMĄ GÓRĄ przekroczył moje oczekiwania. Dowiedziałam się bardzo wiele o własnych blokadach I przyczynach spadku motywacji oraz powodów, dla których nie umiem doprowadzić moich pomysłów do końca. Myślę, że doświadczyłam zmiany I czuję, że tym razem trwałej. Doświadczyłam zwrotu – nic nie jest takie samo jak przed kursem. Jest lepiej, jest nadzieja I siła, a może nawet powraca wiara w siebie I poczucie sprawczości.

Przygotowane materiały są świetne I chętnie do nich wracam. Największą wartością w tym kursie była dla mnie współpraca z Justyną I praca w grupie na Facebooku. Czułam, że mogę zaufać Justynie, poprosić o pomoc wtedy, kiedy tego potrzebowałam. Czułam się dyskretnie prowadzona I skutecznie motywowana. Najbardziej liczyła się dla mnie autentyczność w relacjach, szczodrość I szczerość pozostałych uczestniczek.

Polecam kurs ZA SIÓDMĄ GÓRĄ tym osobom, które potrzebują wzmocnić swoją odwagę, rozwinąć kreatywność, poczuć swoją moc niezbędną w realizacji wymarzonego projektu lub w dążeniu do celu. Mnie kurs pomógł w końcu ruszyć z projektem, z którym nosiłam się od dłuższego czasu. To czego się nauczyłam, jest uniwersalne. Bardzo przemawia do mnie pielęgnowanie autentyczności, idea ikigai i metoda małych kroków, oraz łagodność dla siebie. Bardzo dobra, pionierska I niezwykle autentyczna propozycja!

Małgosia Plichta, Sedna Studio

uczestniczka programu Twórczy Mastermind oraz kursów online ZA 7 GÓRĄ i BLIŻEJ SIEBIE

SPRAWDŹ PROGRAM WYZWANIA NA KAŻDY DZIEŃ

ZAPRASZAM DO NOWO POWSTAŁEJ GRUPY
7 GÓRA :: TWÓRCZA DROGA KOBIET, W KTÓREJ ODBĘDZIE SIĘ WYZWANIE NA START!

> WYZWANIE JEST BEZPŁATNE
> CODZIENNIE SPOTYKAMY SIĘ LIVE W GRUPIE O GODZ. 20.00
> RANO CZEKA NA CIEBIE ZADANIE W GRUPIE
> KAŻDEGO DNIA OTRZYMUJESZ PDF Z MATERIAŁAMI NA SKRZYNKĘ MAILOWĄ

DZIEŃ #1

ROZPOZNANIE TERENU
7 DROGOWSKAZÓW DO WDZIĘCZNOŚCI

ZADANIE 1 W GRUPIE
PDF DO POBRANIA
LIVE W GRUPIE

Jak wybrać najlepsze dla siebie obszary do praktykowania wdzięczności?

 

DZIEŃ #2

PRZYSTANEK UWAŻNOŚĆ
MAPA WSPARCIA


ZADANIE 2 W GRUPIE
PDF DO POBRANIA
LIVE W GRUPIE

Jak określić potrzeby, stworzyć mapę wsparcia
i korzystać z niej w życiu osobistym i zawodowym?

 

DZIEŃ #3

KURS NA OBFITOŚĆ
3 SEKRETY WYTRWAŁOŚCI


ZADANIE 3 W GRUPIE
PDF DO POBRANIA
LIVE W GRUPIE

Jak wytrwać w autentycznej i zgodnej ze sobą
praktyce wdzięczności, aby kreować obfitość?

 

MASZ GŁOWĘ PEŁNĄ PLANÓW I NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ?

ŚWIETNIE! NIECH ZACZEKAJĄ W SPOKOJU…

A TY TYMCZASEM ZRÓB SOBIE PREZENT.
CHODŹ ZE MNĄ NA WYCIECZKĘ I POZNAJ ŚCIEŻKI
OD WDZIĘCZNOŚCI DO OBFITOŚCI.

W 3 DNI ZBIERZ JAK NAJWIĘCEJ INSPIRACJI
I ROZPOCZNIJ NOWY ROK Z SERCEM
WYPEŁNIONYM PO BRZEGI RADOŚCIĄ!

Copyright 2018 Justyna Wencel All Rights Reserved